Commissies

De Commissies

Door lid te worden bij een commissie, verbeter je je CV, doe je ervaring op in het organiseren van verschillende evenementen en werk je in een gezellig groepje samen aan één gemeenschappelijk doel. We hebben verschillende commissies:


Activiteiten Commissie (AC) - activiteiten@vcsvu.nl
De AC organiseert activiteiten zoals glowgolf, het gala, het kerstdiner en meer.

Bijles Platform  -  bijles@vcsvu.nl

Het Bijles Platform geeft voor een kleine vergoeding bijles aan onze leden.

Borrel Commissie (BC) - borrels@vcsvu.nl

De BC organiseert iedere drie à vier weken een (thema)borrel.

Eerstejaars Werkgroep (EJW)eerstejaars@vcsvu.nl

De Eerstejaars Werkgroep organiseert elk jaar een activiteit voor de gehele vereniging. Alleen eerstejaars mogen in de commissie .

Excursie Commissie (ExCie) - excursies@vcsvu.nl

De ExCie is verantwoordelijk voor het organiseren van excursies en lezingen.

InVUtasie Commissie (InVU)invutasie@vcsvu.nl

De InVUtasie commissie organiseert elk jaar het InVUtasie weekend. Dit is een weekend aan het begin van het jaar vooral bedoelt voor eerstejaars studenten.

Kascontrole Commissie (KasCo)

De KasCie controleert de financiën van het bestuur en de BC. Deze bestaat uit de twee oud-penningmeester en de huidige penningmeester.

Lustrum Commissie (LuCie)lustrum@vcsvu.nl

De LuCie is verantwoordelijk voor het organiseren van alle lustrum evenementen elke 5 jaar.

Merchandise Commissie (MerCie)merchandise@vcsvu.nl

De MerCie is verantwoordelijk voor het bestellen en laten leveren van alle VCSVU-goodies.

Promotie Commissie (PromoCie)promotie@vcsvu.nl

De PromoCie is verantwoordelijk voor alle promoties van de VCSVU, zoals posters maken, evenementen op Facebook zetten en foto's maken tijdens evenementen.

Heb je interesse in een van deze commissies of heb je vragen, stuur dan een mail naar info@vcsvu.nl of naar een van de desbetreffende mailadressen van de commissie! Neem ook zeker een kijkje in ons Commissie Flyerboekje